SzerencseLeányaLondonban
2012. május 20., vasárnap
!szolgálati közlemény!
Jah, azt elfelejtettem írni, hogy most egy pár napig nem lesz netünk, úgyhogy türelem-türelem, ha lesz, bejelentkezem újra!
Pusszancs addig is Mindenkinek :D
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése