2013. július 16., kedd

Dorking

A legutóbbi kirándulásunkat már nagyobb csapattal terveztük: János bicikli szerelős haverja, Norbi, Feri az étteremből és Feri gyermekei Nóra, és Dorián.

Találkozó a Waterloo Pu-n, mindenki időben érkezett, jegyvásárlás. Újabb kellemes meglepetés: ha ketten mentünk volna Jánossal 18 font körül lett volna a jegy fejenként. Az alábbi kondíciókkal a következőt fizettük: felnőtteknek fejenként 5.60, Nórának, aki 14 éves 1 font, Doriánnak a négy évével ingyenes volt az utazás. Ja és ez minden esetben retur jegy. Kifejezetten kedvelem ezt a rendszert!

Az eddigiektől eltérően ezúttal úgy volt a leggyorsabb, ha a vonat helyett a buszra szállunk át félúton. Ezzel nem volt gond, időben jött, legalább láttuk a helyi idősek klubbját meg kis falukat meg szép tájakat.

Ahogy szoktuk, persze most is benéztünk egy kereszteződést, így a túra első két kilóméteréből csináltunk kb 6ot, de nem illetődtünk meg, kitaláltuk hogy tudunk levágni, hisz azért csak van 2 fiatalkorú a társaságban...

Dorián jól bírta a tempót, igazi kis cserfes éltrevaló égetni való bűn rossz kölök... ahogy Anyu mondaná, persze ez az utolsó szakasz nem igaz, csak ahogy úgy egyébként a kisfiúkra szokott igaz lenn :D
Aztán amikor elfáradt, mindenki szerencséjére Norbi magára ismert a feladatban (vagy csak nem bírta hallgatni a nyafogást? :D) nyakába kapta Doriánt és úgy elkezdett loholni, hogy alig bírtuk követni.



A két piros pólós egymásra talált, mindenki szerencséjére. Persze amikor már fönnt volt az Úrfi, már fülig ért a szája és be nem állt a lepénylesője :D
Ebéd utáni szieszta egy mező szélén. Persze kik a nyughatatlanok, na ki az, aki nem pihen és nincs vízszintesben????


Apaaaaa, figyiiii....
Melyik is lesz a legmegfelelőbb???

Ébresztőőő álomszuszékok! Norbinak még a lábujja sem rebbent :D


Persze hogy egymásra találtak, ahogy rosszalkodásról volt szó: nézd csak, ez lesz a jó fűszál...

Így kell megfogni...

De ügyesen kell ám csinálni...


Hazafelé a vonaton...

Talán az egyetlen szakasza a túrának, amikor csöndben volt :D :D D

No ennyit mára, lehet örülni, nemtom mikor jelentkezem legközelebb, csókoltatok mindenkit, jó időt a Kék Túra Szakosztálynak és defekt mentes utat a Bicaj Túrázóknak!

Pusszancs & Löpá


2 megjegyzés:

  1. Már hiányoztak a bejegyzések. Örülök, hogy jól vagytok. Igazán összefuthatnánk valamikor. Nem mondom, hogy kirándulni, mert a lépcsőn is fulladok, de valamelyik parkban egy piknikre?! :)

    VálaszTörlés
  2. Koszonjuk a jokivansagokat es a beszamolokat is.
    Csinik a cangak, cukik a kepek, szepek a helyek =]
    Cupp
    Teso

    VálaszTörlés