Tatatataaaaaam: Jánost felvették! Igaz, halkan örülünk, mert szerződést még nem írtak, de biztató a dolog. Egy belvárosi étteremben kapott "kitchen porter" munkát(így kb 20 percre dolgozunk egymástól), ami konyhai segédet takar: mosogatógépet pakol ki-be, mosogat, zöldséget hámoz-aprít. Egyenlőre ezek voltak terítéken. Heti 6 napot dolgoznak, 2 műszakban, a délelőttös 9-től tart 4ig, a délutános 4-től 11-ig. Egyenlőre a délelőttös műszakba rakták, de ha délutános lesz, akkor nem nagyon fogjuk látni egymást :(
Most volt az első olyan 2 szabadnapom, hogy egyedül voltam itthon, fura volt, délután már vártam nagyon, hogy hívjon a János, hogy jön már haza:)
A hétvégén megvolt a Pretes Summer Party!!! Ingyen volt minden, vidámpark, táncitánci, eszem-iszom, mulatság.... én csak 10-ig maradtam, mert másnap 7-re mentem dolgozni, de azért degeszre ettem magam fagyival, meg eperrel tejszínhabbal, meg finom sült husi - grillezett zöldség párossal. A vidámparkba 2 kolléganőmmel mentem át, persze akkor kezdett el esni az eső, de egy kölcsön kabáttal kihúztam, amíg kipróbáltuk a körhintát meg az összes dobálós játékot! Ja, és nagyon örültem, mert a metró járt rendesen, így minden fakszni nélkül oda és haza értem.
![]() |
| Elenával, akivel együtt voltunk gyakorlatosok |
MÁR MEGINT DEFEKTEM VOLT! SŐT! MOST MÉG A JÁNOSNAK IS! 10 PERCEN BELÜL!!!
Ez már a hihetetlen kategória volt. Mondjuk most az első kerekemen, ami még a gyári volt, tehát megszolgálta az idjét, egy inimini lyukacska. Már rutinosan toltuk be a cangákat a műhelybe, hogy helló, a változatosság kedvéért defekt, egyből rutinosan külső-belső csere, ne lacafacázzunk, nem akarunk 3x visszajönni, és most mindkettőnknek... Most akkor egy fél évig nem akarok a bringáról írni, jó? :D Csak szépet és jót...
NA a másik meg a dinnye lakótársak! Kitaláltuk Jánossal, hogy berakjuk a szemeteszsákokat a garázsba, hogy ne szedjék szét a rókák, erre az egyik okoska kirakta, úgyhogy reggel full szemét volt az előkert. De engem se kell félteni, kiderítettem ki volt az, azt szépen elmagyaráztam Neki, mit miért hogyan merre meddig. Szépen összeszedte, én meg visszahordtam a garázsba. Majd péntek reggel kirakjuk és elviszik. Remélem sikerül megtanulni végre....
Őőőő, most megyek, mert a Drága kényeztetésre vágyik:) pusszantok mindenkit!
Lőpá!

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése