2012. december 11., kedd

ááááááááááááááááááááááááá

Megírtam, vagy 2 órába telt, de mellé nyomtam és elveszett. Bocs, de ma már nincs türelmem újra írni....
Grrrrr......

4 megjegyzés:

  1. Ugye emlékszel még arra a tanácsomra, hogy nem a webböngészőben írjuk/szerkesztjük a szöveget? =]

    VálaszTörlés
  2. A blogspot automatikusan menti. Nézd meg ott ahol az összes bejegyzésed felsorolja, ott kell lennie.

    VálaszTörlés