Ugye emlékszel még arra a tanácsomra, hogy nem a webböngészőben írjuk/szerkesztjük a szöveget? =]
Őszinte részvétem :(
A blogspot automatikusan menti. Nézd meg ott ahol az összes bejegyzésed felsorolja, ott kell lennie.
like =]
Ugye emlékszel még arra a tanácsomra, hogy nem a webböngészőben írjuk/szerkesztjük a szöveget? =]
VálaszTörlésŐszinte részvétem :(
VálaszTörlésA blogspot automatikusan menti. Nézd meg ott ahol az összes bejegyzésed felsorolja, ott kell lennie.
VálaszTörléslike =]
Törlés