2012. június 20., szerda

"Nyárias hétvégém"

Beköszöntött a nyár Londonban! Ha az emlékezetem nem csal, legalább 3 napja nem esett az eső! Inkább napos az idő, mint felhős, több a kék ég, mint a bálnafelhő (ez amolyan csilla-féle-elnevezés az itteni felhőkre, amiket az otthoni bárányfelhőkhöz hasonlítok, csak ezek sokkal nagyobbak és gyorsabb mozgásúak). A napokban a hőmérő elérte 25°C-ot is, úgyhogy ujjatlanban, bringás gatyában és szandálban tekertem az elmúlt néhány napban és nagyon élveztem! Különösen hálás vagyok Szent Péternek, hogy a szabadnapjaimra időzítette ezt a remek jó időt, így a "hétvégém" remekül telt.
Ma beüzemeltük a nyomtatónkat némi telefonos segítséggel, amit szintén az utcán találtunk(telepítő program, tintapatron, mindenféle kábelek, kis üzenet, hogy jól működik, bevásárlótáska, amiben el lehet vinni, ami most szennyesládaként funkcionál - vicces narancssárga-sárga elefántos:)) Már csak papírt kell venni. Mondtuk, hogy vissza is megyünk oda, ahol találtuk, és reklamálunk, hogy nyomtatópapírt miért nem raktak mellé???
Óóóóó, és el ne felejtsem megemlíteni az új kis lakótársunk, hogy a nyavalya törné ki azt a cuki kis szőrös nyakát, egerünk van. Egyik este János fölráz, hogy ébredjek, hallom-e én is? Hogymimerrehányóra??? A szemetesben motozott a kis drága... villany felgyújt, zokni dob, csönd, lapított. Aztán befutott az ágy mögé. Na most akkor hogy aludjunk? Igen, kertes ház, és elkövettük a hibát, hogy kaját hagytunk a szobában. Azóta még a kávés pohár is lemegy a konyhába iccakára. Fölhoztunk egy egérfogót, de szerencsére ezeddig se élve, se holtan nem találkoztunk vele újra. János kitalálta, hogy küszöböt fogunk rakni az ajtónk elé, hogy ne tudjon bejönni, de legalábbis nehezebben...
Jah, és a legközelebbi GPhez(háziorvoshoz) is bejelentkeztünk ma, ami két adag papír kitöltéséből állt. A jövő héten kell a nővérkével időpontot egyeztetni a továbbiak intézéséhez. Remélem szuri nem lesz, vizeletmintát kell majd vigyünk :D Bejelöltük, hogy az esetleges halálesetünk esetén a szerveink donáció céljából felhasználhatóak. Sosem lehet tudni, mikor köszön be a kaszás. Remélem még jó sokára, az álmaim jó része még megvalósításra vár...
Jóccakát mára, holnap indul a munkahét, csókoltatok mindenkit, aki olvas és azokat is, akiknek mesélik tovább:)
:*

2 megjegyzés:

  1. Hali!
    Még hogy egérfogó!!!
    Bezzeg régen még pénzt időt nem sajnálva szállást kaját biztosítottál, igaz hogy az az egér vagy hörcsög kaukázusi volt :) (ha jól emlékszem). Ilyen az a durva élet ott kint a messzi távolban.
    Sziasztok Apu

    VálaszTörlés
  2. Ezt a megjegyzést eltávolította a szerző.

    VálaszTörlés